Sn.Macit Bal vefat etmiştir, Anadolu Sigorta başın sağolsun

Anadolu Sigorta Acente İlişkileri ve Satış Yönetimi Müdürlüğümüzden 2016 yılında emekli olan Müdürümüz Sayın Macit Bal vefat etmiştir.

1978 yılından beri Anadolu Sigorta Ailesinde çalışan ve 2016 yılında Şirketimiz Acente İlişkileri ve Satış Yönetimi Müdürlüğümüzden emekli olan Müdürümüz Sayın Macit Bal vefat etmiştir. Cenazesi 03.02.2017 (yarın) Şakirin Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakiben Karacaahmet Mezarlığında defnedilecektir.

Macit Bal'ın son veda yazısı şöyle idi.

Pek değerli acente dostlarım,İkinci evim Anadolu Sigorta’ya girdiğim 1978 yılından bu yana, şahsıma verilen sorumlulukları layıkıyla yerine getirmeye çalıştığım birçok farklı görevde rol aldım.
Bu sayede şirket bünyesinde verdiğim hizmetler süresince siz değerli acentelerim ile de kaynaşma fırsatı buldum. Sizlerin de bildiği gibi, 2007 yılından bu yana acentelerden sorumlu müdür olarak görev yapmaktayım.
Önceleri çok az olan sayımız peyderpey arttı ve biz sizlerle kocaman, birbirine kenetlenmiş, her zaman karşılıklı saygıyı gözeten ve başarılı bir aile olduk.
Hep derler ya, acısıyla tatlısıyla geçti yıllar diye… Benim için gerçekten öyle… Ama geriye dönüp baktığımda her zaman sizlerle geçirdiğim güzel günleri, keyifli anıları hatırlayacağım.
Hep söylediğim gibi, insan yaşadıklarıyla değil, yaşattıklarıyla anılırmış… Ben de sizlerin aklında, kalbinde bir hoş seda bırakabildiysem ne mutlu bana…
Yaşattıklarımla anılmak dileğimle…

Merka Sigorta Hizmetleri Ailesi olarak Allahtan Rahmet diliyoruz. Ailenize ,sizi seven tüm  Acente dostlarınıza , Anadolu Sigorta Şirketinde beraber çalıştığınız mesai arkadaşlarınıza sabırlar diliyoruz.

  Yaşattıklarınızla anılacaksınız..yolunuz ışıklar içinde olsun..