Bireysel Sağlık Sigortası

Bireysel Sağlık Sigortası

Anadolu Sigorta, hâlihazırda bireysel sağlık sigortası kapsamında sunduğu hizmet ve avantajlarla sektörün öncüsü olmaya devam ediyor. Anadolu Sigorta’nın Türkiye genelinde 75 ile yayılmış, yaklaşık 3000 sağlık kurumundan (hastane, tıp merkezi, laboratuar, eczane, görüntüleme merkezi, doktor) oluşan yaygın bir anlaşmalı sağlık kurum ağı bulunuyor.

0-18 yaş arasına koşulsuz hayat boyu yenileme garantisi

Anadolu Sigorta, Türkiye’de sigorta sektöründe bir ilk olarak; bütün ürünlerde geçerli olmak üzere 18 yaşın altındaki çocukları tek başlarına sigortalıyor ve bu kişilere, herhangi bir koşula bakmadan, sigorta başlangıç tarihleri itibarıyla, hayat boyu yenileme garantisi de veriyor. Ayrıca, sigortalılıklarını Anadolu Sigorta’da 4 yıl kesintisiz olarak devam ettiren ve son 4 yıl, her bir yıl için poliçelerinde ödenen tazminat/kazanılan prim oranları %100’ün altında olan sigortalılara, risk değerlendirmesi yapmadan hayat boyu yenileme garantisi de sunuyor.

Yılda bir kez check up fırsatı

Poliçelerinde yatışlı ve yatışsız tedavi teminatı olan Anadolu Sigortalılar, yılda bir kez check-up yaptırma fırsatına sahip olurken; kampanya kapsamındaki, sadece yatışlı tedavi teminatı ve yatışlı tedavi teminatı ile “İleri Tanı Yöntemleri” teminatı olan ürünlere sahip olan sigortalılar da isteğe bağlı olarak, ödeyecekleri düşük bir miktar ek prim ile check-up yaptırma imkânına kavuşabiliyorlar.